Parallel

Parallel
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Parallel
116 izlenme
Uzun süredir programcılıkla ilgilenen bir grup arkadaş, büyük bir şirkete yapılacak park uygulaması işi almışlardır. Ancak planlarda değişiklik olmasıyla birlikte arkadaşların programı teslim edebilmeleri için sahip oldukları dört haftalık süre, sadece üç güne düşmüştür. Maddi durumları pek de iyi olmayan bu arkadaşların ellerindeki tek şey bu iştir. Bu süre içerisinde daha ucuz bir eve taşınan ekip, henüz yeni evlerinin kötü şöhretinden haberdar değillerdir. Evde geçirdikleri kısa bir sürenin ardından duvarların arkasına gizlenmiş bir oda olduğunu fark eden arkadaşlar, bu odanın içerisinde bir aynayla karşılaşır. Ancak sıradan bir ayna olmayan bu ayna, aynı zamanda paralel evrenlere açılan bir kapıdır. Bu paralel evrendeki 3 saatin kendi dünyalarındaki 1 saate denk geldiğini fark eden grup, bunu başlarda işleri için kullansalar da bir süre sonra yapabileceklerinin sınırsız olduğunu fark ederler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.