Para Dersleri

Get Smart With Money
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Para Dersleri
53 izlenme
Para nasıl kullanılır? Paranın bildiğimiz dışında ne gibi tanımları vardır? Bu belgeselde bu sorulara cevaplar bulacaksınız ve para hakkında bugüne kadar gözünüzden kaçan ve bildiğinizi bilmediğiniz şeyler öğreneceksiniz. Belgeselde mali danışmanlar parayı kontrol etmeyi ve zengin olmanın püf noktalarını öğretiyor. Bu filmi izledikten sonra paraya karşı farklı bir bakış açısı kazanacaksınız ve aslında hayal ettiğiniz o servetin doğru strateji uygulanırsa çok da uzağınızda olmadığını fark edeceksiniz. Para nasıl katlanır, nasıl daha az harcayıp daha çok kazanılır gibi kilit soruların cevaplandığı bu film 6 Eylül 2022 tarihinde vizyona girmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.