Palmer

Palmer
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Palmer
110 izlenme
Eddie Palmer, üniversite zamanında gelecek vadeden bir Amerikan Futbolu oyuncusu olsa da, Eddie için işler yolunda gitmez ve cinayet suçlaması yüzünden 10 yıllık hapis cezasına çarptırılır. Hapishanedeki 10 yılının ardından Eddie, artık dışarıya yeniden adım atacaktır. Şartlı tahliye ile çıkan Eddie, kendisine yeni bir hayat kurabilme umuduyla büyükannesinin yanına gider. Eddie’nin kendisine yeni bir şans vermesinin yanında toplum tarafından da kabul görüp göremeyeceği konusunda kaygılı olan Eddie eski hayatına dönmesiyle birlikte hayatındaki o eski karmaşanın da döndüğünün farkındadır. Ancak büyükannesinin yanında bir karavanda yaşayan küçük bir çocuk, Eddie’nin hayatını baştan sona değiştirecektir. Ailesiyle zaman zaman sorun yaşayıp Eddie’nin büyükannesine kaçan Sam adındaki bu küçük çocuk ile Eddie’nin arasında kuvvetli bir bağ oluşacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.