Pad Man

Pad Man
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Pad Man
279 izlenme
IMDb: 8.0
Yapıt Arunachalam Muruganantham'ın biyografisi niteliğindedir. Kendisine padman diyoruz, çünkü kadınlar için bir kahraman sayılacak çalışmalarda bulunmuştur.Arunachalam, kadınların hastalık döngülerinin olduğu dönemlerde yaşadıkları fizyolojik ve psikolojik sıkıntıları iyi gözlemlemiştir. Bu konuda onlara bir yardım eli uzatmak ister. Özellikle yardım yapmak istediği kesim ise, şehirde yaşayan kadınlar kadar fazla imkana sahip olamayan, kırsal ve köy yerleşmelerindeki kadınlardır. Bu bölgelerdeki kadınların da hijyenik şartlarda bir ped kullanmasını istemektedir. Kafasındaki projeleri önce ailesine sonra da görev yaptığı fakülteye danışır. Ancak beklediği desteği göremez. Bunun üzerine kendi imkanları ile işe koyulur. Hatta işi ciddi ciddi uygulamaya dökerek, keçi kanı yardımıyla ürettiklerini önce kendisi dener, bu denemeler sırasında izleyicilere hem komik hem de mesaj veren dakikalar yaşatır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.