Own the Room

Own the Room
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Own the Room
76 izlenme
Bu National Geographic belgeselinde dünyanın farklı bölgelerinden 5 öğrenci Küresel Öğrenci Girişimcilik Yarışması’nda birinci olabilmek ve büyük ödülü alabilmek için yarışıyor. Santosh adında Nepal’den gelen bir genç, müşterilerinin daha keyif dolu vakit geçirebilmesi ve sevdikleri ile yakın olabilmesi için ‘sürpriz planlaması ve mutluluk dağıtımı’ alanında çalışıyor. Venezuela’dan, Amerika Birleşik Devletleri’ne mülteci olarak gelen bir bilim insanı olan Daniela, güneşin gücünü kullanarak kimyasal üretimini baştan aşağı değiştirmek istiyor. Yunanistan’dan gelen Jason bir bebeğin ağlama sesini kelimelere çevirirken, Alonda, Porto Riko’dan gelen bir öğrenci, işaret dilini bilmeyen insanların sağır kişilerle iletişime geçmesini sağlayan bir uygulama geliştiriyor. Kenya’dan gelen Henry ise genç insanların daha kolay kalacak yer bulmasını sağlayacak bir uygulama geliştiriyor.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.