Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok

Spider-Man: No Way Home
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok
612 izlenme
IMDb: 8.7
Eski düşmanı Mysterio’nun ölümünden önce film izle Spider-Man'in gizli kimliğin halka açıklamasıyla tüm dünyası alt üst Peter Parker, tüm dünyaya ifşa olur ve zor zamanlar geçirmeye başlar. Çaresiz kalan ve kimliğini bir sır olarak saklamak isteyen Peter, Doctor Strange'den yardım ister. Strange’nin büyüsü korkunç bir şekilde bozulup ters teper ve çoklu paralel evreni birbirine bağlayan uzay zaman dokusunu paramparça eder ve bu sayede başka dünyalardaki tehlikeli düşmanlar ortaya çıkmaya başlar. Dünyayı yok edebilecek kadar ölümcül olan ve geçmişiyle ilgili problemlere sahip birtakım düşmanlara karşı çıkmak zorunda kalırken aynı zamanda Peter, Örümcek Adam olmanın gerçekten ne anlama geldiğini keşfetmek ve bazı şeyler konusunda bir seçim yapmak zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.