Oro

Oro
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Oro
63 izlenme
IMDb: 5.6
İspanya tarafından büyük özen ile çekimleri tamamlanmış olan filmde macera dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. Gideceğimiz yer ise yemyeşil, iri ve uzun ağaçların gökyüzüne kadar uzandığı yer yer balta girmemiş bölgeleri olan ve yedi yirmi dört yağışları ile bilinen meşhur Amazon yağmur ormanları. Yıl ise 1538. İspanya'da o dönem bulunan Kral Carlos, Tezutlan ismindeki yere göz dikmiş ve burayı topraklarına katmaya karar vermiştir. Ordusuna da direktif vermiş ve bölgeye göndermiştir. Ancak ordu içindeki askerlerde o kadar fazla çekişme hali mevcuttur ki adam akıllı bir plan yapıp yerlilere karşı düzgün bir mücadele veremezler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.