Ophelia

Ophelia
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Ophelia
234 izlenme
Elsionre Kalesinin yeni gözdesi olan güzel Ophelia bu kalede hem hayatının aşkını hem de hayatının en büyük entrikasını bir arada bulacaktır. Çünkü Prens Hamlet’e âşık olan Ophelia, prensin babasının bir cinayete kurban gitmesinin ardına kendini siyaset oyunlarının tam ortasında bulacaktır. Danimarka tahtının söz konusu olduğu bu oyunlarda Ophelia sadece kendisini korumakla kalmamalı ayrıca öfke nöbetleri geçiren ve tahtı bir oyunla elinden alınan sevgilisi Hamlet’i de gözetlemelidir. Ancak Ophelia enine sonunda oyunlarla ve kanla tahta çıkan yeni kralın da gazabıyla karşılaşmak zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.