One Shot

One Shot
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
One Shot
249 izlenme
Teğmen Blake Harris lideri olduğu elit askeri grubu ile bu defa oldukça tehlikeli sayılan bir suçlunun nakil işini almıştır. Bu suçlu bulunduğu hapishaneden alınacak ve ıssız bir ada hapishanesine ömrünün kalanını tamamlaması için götürülecektir. Ancak basit gibi görünen bu görev daha başlamadan engellenmiştir. Çünkü bu suçluyu kurtarmak için her şeye hazır olan bir grup, henüz transfer gerçekleşmeden Teğmen Blake Harris ile ekibine ağır silahlar ile saldırmışlardır. Teğmen Blake Harris ise ekibini korumak için hapishaneye sığınmaktan başka bir yol bulamamıştır!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.