One More Shot

神兵特攻
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
One More Shot
125 izlenme
Bir adam, anidan tersine dönen bir hayat. Ve sonrasında açılan bambaşka kapılar. Öncelikle hikayemizin baş karakteri olan Lung Wei'nin hayatına doğru bir yolculuğa çıkarıyoruz. Bu adam bundan bir süre önce eşini toprağa verir. İşte bu dakikadan sonra bir şeyler eskisi gibi olmayacaktır. Kadının ölümünün arkasından geride bir de kız çocukları kalmıştır. Bu kız çocuğuna yakalandığı sağlık problemleri yüzünden bir çare bulmak üzere başka bir ülkeye gider. Daha sonrasında beklenmedik bir şekilde burada bambaşka bir iş karşısına çıkar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.