Om Shanti Om

ओम शांति ओम
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Om Shanti Om
291 izlenme
IMDb: 6.8
Om Prakash, 1970 'li yıllarda yaşayan ancak maddi durumu pek de iyi olmayan bir genç bir adamdır. Kendisi film sektöründe hizmet vermektedir. Mumbai' de annesi ve sevdiği bir arkadaşı ile birlikte yaşamaktadır. Yine film sektörde çalışan Shanti Priya adlı bir oyuncuya ise uzun süredir aşıktır. Ancak bu ilgi neredeyse imkansız bir aşktır. Yine de günlerini bir gün onunla birlikte olabileceğini hayal ederek geçirmekten kendini alıkoyamaz. Birgün sette çıkan bir yangında Shanti Priya ' yı o kurtarır. Kendisine minnettar kalan Shanti ile böylece tanışma fırsatı bulmuştur. Tabi ki bu tanışma onun içindeki aşkın daha çok filizlenmesine sebep olacaktır. Ancak hiçbir şey beklediği gibi gitmez. Çünkü Shanti Priya evli, hatta eşinden çocuk bekleyen bir anne adayıdır. Bunu duyunca büyük bir yıkıma uğrar. Artık günleri Shanti ve eşini uzaktan gözlemlemek ile geçecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.