Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı
Bu efsane animasyon filmi ünlü konsol oyununun sinemaya uyarlanmasının ardından filmin konusu Hanzo Hasashi'nin intikam savaşını ve onu buna iten yıkıcı nedeni göstererek başlar. Oğlunun ve karısının öldürüldüğü o sahneden Scorpion adındaki savaşçı, katilinin intikamını almak için şeytanla anlaşma yapar. Dünya İmparatorluğu ve uzaylılar arasında nesillerdir bir dövüş ringinde kendini bulduğunda tek amacı intikam almaktır. Fakat olaylar geliştikçe burada tek olmadığını anlayan dövüşçü hayatta kalmak için savaşmalıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.