Ölüler Vadisi

Malnazidos
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Ölüler Vadisi
109 izlenme
Aylarca süren kanlı savaşlardan sonra siperlerde binlerce ölü kalır. 5. Tugay'ın kaptanı Gian Rosano, genç bir sürücüyle görevini yerine getirirken bir düşman müfrezesi tarafından yakalanıp esir düşer. Yeni bilinmeyen bir düşmanın ortaya çıkmasıyla, idam edilecek bir adamın ölme olasılığı bir şekilde azalır ve umut dolar. Her iki rakip de hayatta kalmak için birbirlerinin düşmanları da olsa birleşmek ve müttefik olmak zorunda kalır. Bu ikilinin içinde kaldığı bu zor durumdan çıkması sadece bu birbirleriyle yaptığı temelinde nefret olan anlaşmaya bağlıdır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.