Ölmemi İsteyenler

Those Who Wish Me Dead
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Ölmemi İsteyenler
312 izlenme
Montana'nın yemyeşil vahşi doğasının kalbinde yalnız bir yangın gözetleme kulesinde konuşlanmış, ölüm arzusu olan gözü pek bir duman avcısı olan suçluluk duygusu içindeki Hannah Faber, feci bir muhakeme hatasından sonra hala duygusal travmasıyla başa çıkmak için mücadele ediyor. Sonra, bu yetmezmiş gibi, Hannah'nın yolları, adli muhasebeci Owen Casserly'nin genç oğlu Connor'la tamamen hazırlıksız kesişir ve çocuğu tamamen susturmaya kararlı, yüksek eğitimli bir çift suikastçının dikkatini çeker. Şimdi, işi bitirmelerini önlemek için Hannah, keskin hayatta kalma becerilerini iyi bir şekilde kullanmalı ve izlerini kapatmak için elinden gelen her şeyi yapacak olan katilleri durdurmalıdır ve buna ormanı ateşe vermek de dahildir. Hannah ve Connor, ölmelerini dileyenlerden kaçabilecek mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.