No Man’s Land

No Man's Land
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
No Man’s Land
Bir baba ve oğulun oldukça düzgün ve sıradan hayatları vardır. Baba ve oğul yasadışı kanun infazcıları olarak devriye geziyorlardır. Hayatları bu düzeyde devam ediyordur. Lakin bir gün Jackson’ın yaptığı bir şey hayatlarını karmaşık bir hale getirir. Jackson bir gün karşılaştığı göçmen bir çocuğu yanlışlıkla öldürür. Bu durum büyüdükçe büyür. Jackson’ın babası suçu oğlu yerine üstlenmek ister ama Jackson bunu istemiyordur. O yüzden atına atlayıp kaçar ve Meksika’ya gider. Artık Jackson’da bir kaçak göçmendir. Bu yüzden Jackson’ın peşine çok fazla insan düşer. Hem Teksas Korucuları hem de Meksika Federalleri, Jackson’ın peşindedir. Jackson kendisini kurtarmaya çalışırken beklemediği bir şey olur ve normalde nefret ederek büyüdüğü bu topraklara âşık olur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.