Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi
Bir gün gelecek zamandan bir yolcu gelir. Bu gizemli yolcunun ninja kaplumbağalara uyarı niteliğinde bir mesajı vardır. Bu gizemli yolcunun verdiği korkunç uyarıyla Leo kardeşlerini de alıp savaşması gerektiğini anlar. Çünkü Dünya ürkünç bir uzaylı türünün istilası ile karşı karşıyadır. Bu türün adı Krang'lerdir. Leo, dünyayı Krang türüne karşı korumak için kardeşleriyle omuz omuza savaşacaktır. Kardeşleri Raph, Donnie ve Mikey'yi de alır ve hazırlıklara başlarlar. Krang'ler ne kadar güçlü olursa olsun Leo, Raph, Donnie ve Mikey de Ninja Kaplumbağalar olarak dünya için direneceklerdir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.