Nick Kroll: Little Big Boy

Nick Kroll: Little Big Boy
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Nick Kroll: Little Big Boy
31 izlenme
Amerikalı aktör ve komedyen Nick Kroll, Nick Kroll: Little Big Boy ile stand-up komedisine dönüşünü kutluyor. Bir saatlik stand-up, Nick'in karikatürü, ishale karşı kahramanca mücadelesi ve otuzlu yaşlarındaki kalp kırıklığı hakkında tüm samimiyetiyle açıklamalar yapıyor. Big Mouth'un, Emmy adayı yaratıcısı, savunmasız yanını ortaya koyuyor ve özel bölümde komedinin tanıdık bir versiyonunu sunuyor. Nick, laktoz intoleransı ile ilgili sunumuna başlar ve birkaç kez nasıl küçük düşürüldüğüne dikkat çeker. Bunun gibi hayatına dair birçok olayları tüm detaylarıyla anlatır.
Oyuncular:
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.