Nefesini Tut 2

Don't Breathe 2
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Nefesini Tut 2
139 izlenme
IMDb: 6.1
Nefesini Tut 2, korku türünde bir film olmakla beraber izleyicisine her an gerilimi hissettirmektedir. Film konu itibari ile ilk filmin devamı niteliğinde olmaktadır. İlk filmde bir grup genç, ev sahibi kör olan birinin evine girip hırsızlık yapmayı amaçlamaktadır. Grup üyesi olan Rocky, istismarcı bir anne ile büyüdüğü için kendini ve kız kardeşlerini o evden kurtarmak ister. Bunun için de bu soygunu fırsat olarak görür. Fakat tek tahmin edemedikleri durum kör olan ev sahibinin çok tehlikeli bir olduğudur. Serinin devamı olan bu filmde de kör adamın işlediği günahlar peşini bırakmamakta ve çeşitli olaylar yaşamaktadır. Film boyunca bu olayları ve kör adamın kendisi ile hesaplaşmasını izleyeceğiz. Rodolfo Sayagues’in yönettiği Nefesini Tut 2 filmi ilk serinin devamı niteliğinde olmaktadır. Filmin başrolünü Norman Nordstrom karakteri ile Stephan Lang üstlenmektedir. Fede Alvarez ile Rodolfo Syagues’in senaristliğini yaptığı filmde Bobby Schofield, Christian Zagia, Brendan Sexton gibi birçok ünlü isim yer almaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.