Narco Sub

Narco Sub
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Narco Sub
205 izlenme
Emekli bir Amerikan askeri olan Bruce Stryker, uyuşturucu çetelerinin iki genç kadını kaçırarak alıkoyması sonucunda göreve gidecek ekibi eğitmek için yeniden göreve çağırılır. Karteller bölgede etkisini giderek arttırmış, uyuşturucu satıcılığının yanında insan kaçakçılığına da başlamıştır. Çevredeki insanların hayatını tehdit eden bu karteli durdurabilecek tek kişi ise Bruce Stryker’dir. Yanlarına kaçırdıkları iki genç kadını da alarak Amerika Birleşik Devletleri’ne kokain sokabilmek için Meksika’dan yola çıkan Kolombiyalı kartelin yaptıkları plan, Stryker’in, Sınır Devriyesi’yle iş birliği yapıp iki kızı kurtarmak için göreve çıkmasıyla bozulmak üzeredir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.