Narappa

నారప్ప
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Narappa
168 izlenme
2019'da yayınlanan ve çok beğenilen Dhanush'un başrol oyuncusu Asuran, Poonamni'nin, İngilizce'ye Heat olarak çevrilen Vekkai adlı romanının bir uyarlamasıydı. Narappa, esasen en büyük oğlunun vahşice öldürülmesinden sonra bir babanın şiddetli bir intikam hikayesidir. Film, zenginler ve yoksullar arasındaki savaşı ve belirli kastların kötü muamelesinin üzerinde durmaktadır. Aynı zamanda hayatta kalma ve haysiyet mücadelesinden bahsediyor. 1985 yılında Karamchedu katliamına dayanan Dalitler ve diğer toprak sahipleri arasında bir çatışmaya odaklanan film gerçek bir hikâyeye dayanmaktadır. Bunun yanında filmde gerçek hikayedeki gibi birçok detaya, diyaloğa ve dövüş sahnesine yer verilmiştir. Film hem dramı hem de şiddet ve aksiyonu içinde barındırmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.