Naradan

നാരദൻ
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Naradan
91 izlenme
Chandraprakash oldukça başarılı bir gazetecidir ve bir haber kanalı adına çalışmaktadır. Chandraprakash her ne kadar başarılı da olsa amirleri son dönemde ondan daha fazla başarı bekler olmuşlardır ve bu yüzden de ona bir süredir uyguladıkları baskı da artmaktadır. Chandraprakash’dan amirleri bu camiada tutunmak istiyorsa onlara daha sağlam hikayeler bulmasını ve bunu bir an önce yapmasını ister. Chandraprakash iseişinin başarılı olmasına ragmen tehlikede olduğunu fark ettiğinde bir anda değişmesi gerektiğini anlar ve hikayeler bulmak için başka yollar aramaya başlar. Chandraprakash’ın dürüst olmayan yollara da baktığını gören bazı fırsatçı yatırımcılar ise ona destek olurlar ve bu sayede de Chandraprakash, Narada Gündemi adını verdiği bir haber programını başlatır. Ancak bu haber programı diğer programlara hiç benzemeyecektir!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.