My Name Is Sara

My Name Is Sara
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
My Name Is Sara
113 izlenme
Wfilmizle farkı ile 4k formatıyla sizlerin beğenisine sunulan filmde, Sara adındaki 13 yaşındaki küçük kız çıkan olaylar yüzünden kendini korumak için saklanırken çiftçilik yapan bir adam ve kadın ailesini kaybetmiş, Polonyalı olan bu Yahudi kızı sahiplenip yanına almaya karar verir. Her şeyin normal bir şekilde ilerlediğini düşünürken bir gün çiftin evliliklerindeki garip olayları fark eder. Yine de kimseye bir şey belli etmiyor çünkü onların yanında en büyük sır onun asıl kimliği olabilir!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.