My Fake Boyfriend

My Fake Boyfriend
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
My Fake Boyfriend
105 izlenme
Gerçek bir adam, sahte bir sevgili. Birtakım baskılar altında kalan genç adam insanlara yalan söylemek zorunda kalır. Mecburen kendine bir sevgili yapar. Ancak bu sevgililer bir oyundan başka bir şey değildir. Aralarında hiçbir gerçek bağ mevcut değildir. Ancak insanlar öyle zannetmektedir. Genç adam amacına ulaştığını düşünür. Ancak işi bittiğinde bu sahte sevgiliden nasıl kurtulacaktır? Eğer bu sevgili ona yapışırsa bu sevgililik oyununu daha ne kadar sürdürebilecektir? Genç adamın komedi dolu serüvenine birlikte şahit oluyoruz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.