My Darling Vivian

My Darling Vivian
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
My Darling Vivian
15 izlenme
Wfilmizle farkıyla izleyeceğiniz My Dear Vivian, Johnny Cash'in ilk karısı Vivian Liberto hakkında bir 2020 Amerikan belgesel filmidir. Bu yeni belgesel, Cash'in ilk eşi Vivian Liberto'ya ışık tutuyor. Johnny Cash'in ilk eşi ve dört kız annesi Vivian Liberto'nun romantik ve baş döndürücü yolculuğunu anlatıyor. My Darling Vivian belgeseli, yanlış anlaşılan ve karanlığa itilen kadın imajını kurtarmaya çalışıyor. Liberto'nun şimdiye kadar yaptığı en kapsamlı film olabilir ancak kendi sesinin yokluğu hala acı verici bir şekilde görülmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.