Mutlu Canavar Ailesi 2

Monster Family 2
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Mutlu Canavar Ailesi 2
116 izlenme
8. sınıfa giden Max sınıftaki en tembel ve düşük notları alan öğrencidir. Haliyle bu durum onu kötü etkiler. Sınıftaki arkadaşları kendileri gibi olmayan kısa ve şişman birine bakıp gülerler. Max’in kız kardeşi Faye sınıftaki arkadaşlarının hepsinin farklı farklı yeteneklere sahip olduklarını düşünürken kendisi onun aksine bunun sadece uydurma olduğuna inanmaktadır. Bu sırada anneleri Emma çocuklarına elinden geldiğince yardım etmeye çalışır fakat ettiği her yardım görmezden gelinir veya yok sayılmaktadır ona göre bu artık çocukları bunaltmaktan başka bir şey değildir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.