Mucize

Wonder
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Mucize
350 izlenme
Auggie, bebekliğinde geçirdiği bir DNA uyuşmazlığı nedeniyle, yüzünde dezenformasyonlar oluşmuş bir çocuktur. Bu DNA uyuşmazlığı ile Auggie’nin yüzünde oluşan şekil bozuklukları, hayatını büyük oranda etkilemektedir. Auggie’nin annesi ve babası, kendisi 5. sınıfa gelene kadar kendisini dış dünyadan korumayı başarmıştır. Fakat Auggie’nin annesi Isabel, çocuğunun artık diğer çocuklarla beraber, gerçek bir okulda öğrenim görmesini istemektedir. Auggie için, yüzündeki şekil bozukluklarını kabullenip diğer çocukların arasına karışmak son derece zor görünmektedir. Fakat Auggie, cesaretini toplayarak, diğer çocukların arasına karışmak için heveslidir. Auggie’nin annesi Isabel, babası Nate ve kız kardeşi Via, kendisine bu zorlu yolculuğunda epey yardımcı olacaktır. Fakat okuldaki diğer çocukları oldukça anlayışsızdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.