Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms
Wfilmizle ailesinin sizler için seçtiği bu animasyon filmde Earthrealm kahramanlarının yaşadıkları anlatılmaktadır. Kahramanlar bu sefer Outworld’e seyahat etmelidir ve yenilmesi oldukça güç olan kötü bir gücü bir turnuvada yenerek her şeye bir son vermelidir. Fakat tüm turnuvaları sona erdirmek beklenildiği kadar kolay olmayacaktır. Çünkü bunun için turnuvada kötü savaş ustası Shao Kahn’ın güçleri tarafından işgal edilen anavatanlarını kurtarmaları gerektiğinde olaylar gelişir. Bunun için hayatta kalmak adına savaşmalıdırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.