Moritanyalı

The Mauritanian
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Moritanyalı
220 izlenme
Mohamedou Ould Slahi, oldukça şanssız ve talihsiz bir adamdır. Mohamedou, hiçbir şekilde anlayamadığı bir biçimde hapse atılır. Üstelik bu tutuklama sürecinde herhangi bir soruşturma ve mahkeme de yapılmaz. Bu şekilde, hukuksuz bir biçimde tutuklanmak Mohamedou için ağır ve katlanılamaz bir gerçektir. Mohamedou, bu tutuklama sürecinin oldukça kısa süreceğini, bir an önce buradan çıkarak özgürlüğüne kavuşacağını düşünmektedir. Fakat işler Mohamedou‘nun düşündüğü gibi gitmez. Mohamedou yıllarını hapiste geçirir. Hiçbir sorgulama ve mahkeme sürecinden geçmeden girdiği bu hapiste yıllarını geçirmiş olan Mohamedou nihayet hakkını aramaya karar verir. Mohamedou , avukat Nancy Hollander ve ortağı Teri Duncan ile çalışmaya başlar. Fakat Mohamedou’nun çalıştığı insanlar her ne kadar profesyonel olsa da, özgürlüğe kavuşmak kolay olmayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.