Morbius

Morbius
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Morbius
Oldukça zeki bir doktor olan Morbius, tedavisinin bulunmadığı ve yakında onu öldürecek bir hastalığa yakalanmıştır. Morbius, bir dahi olmasına rağmen doğal yollardan kendisine bir tedavi bulamamıştır. Her geçen gün ölüme yaklaştığını hisseden Morbius, artık hayatını kurtarabilmek için her şeyi göze almaya hazırdır. Aklına gelen son derece tehlikeli bir tedavi yöntemi, Morbius’un hayatının tamamen değişmesine neden olacaktır. Tedaviyi geliştiren Doktor, tedaviyi denemeye gerek duymadan kendi üzerinde kullanmaya başlar. Çevresindeki herkes buna karşı çıkmasına rağmen hayatını kurtarabilmek için son derece kararlı olan Morbius, uyguladığı tedavi sonucu kendisini oldukça vahşi ve kana susamış bir vampire çevirmiştir. Ancak bunları umursamayıp hayatını geri kazandığı için memnun olan Morbius, bir süre yeni yeteneklerine alışmaya çalışır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.