Montana Story

Montana Story
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Montana Story
64 izlenme
Film bir şekilde birbirinden ayrı düşmüş iki kardeşin acıklı hikayelerini anlatırken bir araya gelmelerinden doğan mutluluğu da gözler önüne sermektedir. Olaylar patlak verdiğinde iki kardeş her ne kadar birbirinden oldukça farklı olsa da bir şekilde bir zamanlar tanıdıkları ve sevdikleri uçsuz bucaksız insanlardan uzak çiftlik evine geri dönerler ve olaylar gelişir. Daha sonra ise iki kardeş efsanevi bir ortamda geçen derin ve acı günler yaşarken bir anda bir aile mirasıyla karşı karşıya kalırlar ve olaylar tersine döner.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.