Mogul Mowgli

Mogul Mowgli
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Mogul Mowgli
232 izlenme
Film, Pakistan asıllı İngiliz bir rapçinin; kariyerinin doruk noktasına ulaşmışken amansız bir hastalığa yakalanmasından sonraki süreci ve İngiltere’de yaşadığı baskılar karşısında verdiği mücadeleyi konu alıyor. New York’ta yaşayan, Pakistan asıllı bir İngiliz vatandaşı olan Zaheer “Zed” Anwar gelecek vadeden oldukça yetenekli bir rap sanatçısıdır. İngiltere’de yaşadığı süreç boyunca birçok baskıya ve ayrıma maruz kalan Zaheer, hiçbir zaman pes etmeyerek kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Öyle ki, kısa süre sonra uluslararası bir turneye çıkacak olan sanatçı; bu turneye çıkacağından dolayı fazlasıyla heyecanlıdır. Ancak amansız bir hastalığa yakalandığını öğrenen genç adamın hayatı, artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır. Dejeneratif bir otoimmün hastalığına yakalanan Zaheer, düşüşe geçtiği süreç içerisinde İngiltere’ye giderek zamanını ailesiyle geçirmreye karar verecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.