Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi

Minions: The Rise of Gru
BOX
Hata Bildir ×
HD Eklendi

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi
1970'lerde henüz küçük bir çocuk olan Gru'nun bu hayattaki en büyük hayali Vicious 6 adındaki süper kötülerden oluşan grubun bir üyesi olmaktır. Bu hayaline ulaşmak için çeşitli planlar yapmaya başlar. Bu planları gerçekleştirirken Minyonlardan da yardım alıyor ve Kevin, Stuart, Bob ve Otto'yu çalıştırıyordur. Kevin, Stuart, Bob ve Otto'ya ilk sığınaklarını inşa ettiren Gru, burada yaptığı silah deneyleriyle ilk görevlerini yerine getirmeye başlar. Ve sonunda büyük hedefi Vicious 6'ya yaklaşır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.