Mincemeat Operasyonu

Operation Mincemeat
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Mincemeat Operasyonu
162 izlenme
Hitler’in korkunç katliamlarını durdurmak ve belki de milyonlarca insanı kurtarmak için bir araya iki istihbarat uzmanının korkunç mücadelesinin anlatıldığı film 1943 yılında geçmektedir. Müttefik güçler Sicilya’ya bir saldırı düzenlerle ve saldırı sayesinde Hitler’in, Avrupa üzerindeki egemenliğine son vermek isterler. Fakat bunu yaparken de insanların ölmesini istemeyen müttefikler bunu sağlayabilmek için Ewen Montagu ile Charles Cholmondeley adındaki iki istihbarat uzmanını bu yolda bir strateji geliştirmeleri için görev başına getirirler. Bakalım Ewen Montagu ile Charles Cholmondeley bu saldırıyı en az can kaybıyla önlemenin bir yolunu bulabilecekler midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.