Mighty Flash

Destello bravío
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Mighty Flash
40 izlenme
Destello bravío İspanya yapımı bir dram filmi olarak karşımıza çıkıyor ve bize keyifli ve sakin bir film saati yaşatıyor. Öncelikle İspanya'nın şehrin gürültüsünden uzak ve sakin bir bölgede doğal ortamın ortasına bir köye doğru yolculuk yapıyoruz. Bu köyde birbirinden iyi fakat bastırılmış birçok kadın yaşıyor. Ancak yıllar boyunca baskılanarak ve ötekileştirilerek yaşamak zorunda kalmış olan bu kadınlar artık bu durumdan fazlasıyla yılmışlardır. Sonunda kendilerine yeni bir hayat var etmeye ve özgürleşmeye karar verirler ve bu dakikadan itibaren onlar için heyecan dolu bir macera başlar. Peki özgürlük davalarını kazanabilcekler midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.