Mezuniyet

Bacalaureat
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Mezuniyet
30 izlenme
Wfilmizle farkıyla izleyeceğiniz bu filmde Transilvanya'da küçük bir dağ kasabasında yaşayan ve 49 yaşında bir doktor olan Romeo Aldea, kızı Eliza'yı 18 yaşına geldiğinde yurt dışında okumaya ve yaşamaya gideceği düşüncesiyle büyütmüştür. Eliza, İngiltere'de psikoloji okumak için burs kazanır. Böylesine iyi bir öğrenci için bir formalite olan final sınavlarını geçmesi gerekir. İlk yazılı sınavına girmeden bir gün önce Eliza, tüm geleceğini tehlikeye atabilecek bir kriz geçirir. Artık Romeo bir karar vermek zorundadır. Durumu halletmenin yolları var ama hiç biri bir baba olarak kızına öğrettiği ilkeleri kullanmaz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.