Metal Lords

Metal Lords
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Metal Lords
250 izlenme
Lisede iki yakın arakadaş olan Kevin ve Hunter liselerarası müzik grubu yarışmasına katılmak için bir Heavy metal grubu kurmaya karar verirler. Hunter odasının duvarlarını heavy metal yapan grupların posterleri ile doldurmuştur. Aslında Hunter’ın modası geçmiş bir metal müzik zevki vardır ama o havalı olduğunu düşünmektedir. Metal müzik konusunda kendi kendini eğitmiştir. Babası boşanmış Doktor Syvester ile bozuk bir ilişkisi vardır. Hunter ve Kevin gruba gerekli basçıyı bulmak için harekete geçer. Ancak kimse ya iyi değildir ya da kimse metal müzik sevmiyordur. Sonunda Kevin’in hoşlandığı İskoç asıllı bir Amerikalı olan çellist Emily’yi denemeye karar verirler. Emily ile Kevin yakınlaşırlar ve ilişki flört boyutuna ulaşır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.