Merkezi İstihbarat

Central Intelligence
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Merkezi İstihbarat
Calvin lisedeyken oldukça başarılı bir öğrencidir. Hatta o kadar başarılıdır ki lisedeyken onun gelecekte en iyi mesleğe sahip olan insanlardan biri olacağı bile düşünülmektedir. Ama işler pek de Calvin’in hayal ettiği gibi ilerlemez. Tam 20 yıl sonra Calvin bir muhasebeci olarak çalışıyordur. Sıradan bir hayatı olan Calvin artık bu şekilde yaşıyordur. Bu sırada Calvin’in gittiği lisenin yıllar sonra yeniden buluşması yapılacaktır. Calvin’de bunun öncesinde eski arkadaşları ile iletişim kurmak ister. Bu şekilde Bob Stone isimli birisi Calvin ile iletişime geçer. Calvin ise böyle birini tanımıyordur.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.