Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey

Hello, Goodbye and Everything In Between
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey
149 izlenme
Claire ve Aidan için hayatlarının ikinci aşaması başlamak üzeredir. Yani Claire ve Aidan liseyi bitirmişlerdir ve üniversite de kapıdadır. Yıllardır birlikte olan ancak lise bittiğinde ayrılacaklarına dair yıllar önce bir anlaşma yapan Claire ve Aidan için son kez buluşacakları gün de gelmiştir. Fakat ortada büyük bir sorun vardır. Bu sorun ise yıllar önce yaptıkları bu anlaşmayı birinin çok ciddiye almasına rağmen bir diğerinin şaka zannetmesidir. Bu yüzden de son kez buluştuklarında hiçbir şey zannettikleri gibi gitmeyecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.