Memoria

Memoria
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Memoria
Filmin ana konusu Kolombiya’da yaşayan kardeşinin rahatsızlığını öğrendikten sonra onun yanına gitmeye karar veren bir kadının hayat hikayesine odaklanmaktadır. Bir çiftlikte çalışan bu kadın başına gelecek talihsiz olaylardan habersiz yola koyulur. Şehre alışma sürecindeyken tesadüf eseri bir Fransız arkeolog ve genç bir müzisyen ile tanışır. Bir sorunu vardır ki geceleri beyninin içinde oluşan patlama sesleri onu uykusuzluğa iter ve artık bu lanet sesten kurtulmak, rahat bir uyku uyumak ister. Kendisinin uzaylı olduğunu söyleyen bir balıkçıyla tanıştığında işler daha da garip bir hal alır.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.