Mekanik 2: Suikast

Mechanic: Resurrection
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Mekanik 2: Suikast
249 izlenme
Arthur karanlık bir geçmişe sahiptir ve Arthur’un bu karanlık geçmişi de eninde sonunda yeniden onu bulmuştur. Bir zamanlar korkunç bir tetikçi olan Arthur artık kendisini herkese unutturduğunu zannederken bir anda kız arkadaşı Gina’nın kaçırılması ile kendisini eski aksiyon dolu anlarda yeniden bulur. Kız arkadaşının hayatını kurtarmak için 36 saat gibi kısa bir süreye sahip olan Arthur hem kendisinden istenen ve neredeyse tamamlanması bu süre içinde imkânsız olan görevleri yerine getirmeli hem de kız arkadaşını kurtarmanın bir yolunu hem de kimseye fark ettirmeden bulmalıdır. Arthur içine girdiği bu zorlu durumdan kurtulmayı nasıl başaracaktır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.