Medyum

ร่างทรง
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Medyum
92 izlenme
Nim bir şamandır ve kendisini inandığı şeye adamıştır. Aynı zamanda Nim bir şifacıdır da. Nim’in kendisini bu kadar adanmışlığı bazı insanların dikkatini çeker. Bu insanların birkaçı ise belgesel yapımcılarıdır. Bir belgesel ekibi insanların inandıkları yerel dinlerin olduğu yerlere ve onların uygulandıkları yerlere gidip buralarda film çekip belgesel oluşturuyorlardır. Ekibin şimdi dikkatini çeken kişi ise Nim’dir. Nim’in inandığı dini uygulayış şekli ekibin dikkatini çeker ve bunu kayda almak isterler. Ekip bu görüntüler için Tayland’ın dağlık bir bölgesine gidip burada çekim yapmaya başlarlar.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.