Medieval

Medieval
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Medieval
63 izlenme
Medieval, bir başarı ve mücadele öyküsüdür. Bu öyküde izleyeceğimiz baş kahraman Çek Cumhuriyeti'nde yaşayanların çok yakından tanıdığı veya ismini mutlaka duyduğun Jan Zizka adlı halk kahramanının aksiyon dolu hikayesini izleyeceğiz. Wfilmizle kalitesi ile izleyeceğimiz serüvende baş kahramanımız Jan Zizka öncelikle Cermen Şövalyeleri ile bir mücadeleye girişiyor. Ardından ise Grunwald savaşında üstün başarı gösteriyor. Ve son olarak ise ve Bohemya’da patlak veren iç savaşta da onun ismini görüyoruz. Peki bunca koşuşturma arasında Jan Zizka hayatta kalmayı nasıl başarıyor. Bu, onun kahramanlık öyküsü.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.