Me You Madness

Me You Madness
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Me You Madness
113 izlenme
Catherine Black, mükemmel bir hayatı olan; akıllı, güzel bir kariyere sahip başarılı bir iş kadınıdır. Dünyanın dört bir yanında lüks evlere, özel tasarım kıyafetlere; birbirinden pahalı spor arabalara ve mücevherlere sahip olan Catherine, aynı zamanda acımasız bir seri katildir. Catherine, erkeklere sadece bir oyuncak gibi bakan ve kendi isteklerini yerine getirmeleri için onları kullanan bir kadındır. Günün birinde Tyler isimli bir genç, Catherine’in verdiği oda arkadaşı ilanını gördüğünde bir an bile beklemeden ilana cevap verir. Fakat Tyler, sadece Catherine’in yeni kurbanıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.