Mat Kilau

Mat Kilau
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Mat Kilau
51 izlenme
Film bizleri 1890’da yaşanmış bazı olayların merkezine götürüyor. Bu yılda Pahang’a büyük bir İngiliz sömürgeci gurubu gelmiştir. İngilizlerin hedefi bu bölgenin tamamını kendilerinin yapmaktır. Ama şöyle bir şey vardır ki bu duruma hayır diyecek olan yerliler vardır. Bunlardan bir tanesi de Mat Kilau’dur. Mat Kilau, arkadaşları ile birlikte İngilizlere karşı koyacaktır. İngilizler bölgede ufak bir hakimiyet elde eder etmez hemen halkın üstüne gelmeye başlar. İngilizler hem Malay halkının ödemesi için büyük vergiler hazırlar hem de halkın sahip olduğu tüm hazineye ve topraklara el koyarlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.