Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar

The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar
132 izlenme
Marilyn Monroe denilince çoğu insanın aklına film yıldızı, sarışın güzel gibi kelimeler geliyor. Peki Marilyn Monroe filmlerde oynadığı karakterler gibi bir insan mıydı? Gerçek hayatta kimdi Marilyn Monroe? Oldukça erken denilebilecek bir yaşta dünyanın uzun süre konuştuğu trajik bir kaza ile hayata gözlerini yummuştur Monroe. Peki bu trajik kazanın ardındakiler nedir? Yıllarca konuşulmuş ve her kafadan farklı sesler çıkmıştır. Peki işin aslı nedir? Marilyn Monroe’yu yakından tanıyan isimlerin konuştuğu bu belgesel sayesinde gerçekler yüz üstüne çıkacak mı? Marilyn, özel ve daha önce yayımlanmamış görüntülerinin de bulunduğu filmde dönemin tanınan başka isimleri de eşlik ediyor.
Oyuncular:
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.