Margrete: Queen of the North

Margrete den første
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Margrete: Queen of the North
60 izlenme
Margrete den første, wfilmizle ailesinin sizlere sunduğu geçmişe doğru uzanan yıllarda bulunan bir krallık ve bunun etrafında şekillenen bazı olayları biraz gerçekçi biraz fantastik bir temayla işlenmiş olan tam da tarih severlere has bir filmidir. Takvimlerin 1402 yılını gösterdiği zaman diliminde meşhur Kraliçe Margrete, birkaç medeniyeti bir araya getirmiş ve bunları büyük bir düzen içerisinde yönetmeyi de başarmıştır. Bunlar İsveç, Norveç ve Danimarka gibi köklü toplulukların olduğu bölgelerdir. Bu ülkeler birliğinin başına ise güvenlik için oğlu Erik 'i görevlendirmiştir. Peki Erik burayı adam akıllı korumayı ve yönetmeyi başarabilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.