Manhattan’da Sihir

Enchanted
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Manhattan’da Sihir
Wfilmizle ailesi olarak sizleri sihir dolu bir maceraya götürüyoruz. Giselle, kendi müzikal animasyonunda mutlu mesut yaşamakta olan güzeller güzeli bir prensestir. Ancak kötü kraliçe Narissa, Gisele'i bu büyülü yaşamından alır ve günümüz Manhattan yaşamına hapseder. Gisele gördüğü bu yeni dünya karşısında şok olur ve alışmakta zorlanır. Yardımına koşacak olan kişi ise sevimli bir boşanma avukatıdır. Gisele, kendi dünyasında alışkın olduğu gibi bir prens beklerken karşısına çıkan bu sevimli avukata âşık olmaya başlar. Bu dünyada ve masal dünyasında aşkın tanımı aynı mıdır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.