Lunana: A Yak in the Classroom

ལུང་ནག་ན
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Lunana: A Yak in the Classroom
67 izlenme
Bugün Bhutan'da genç bir öğretmen olan Ugen, şarkıcı olmak için Avustralya'ya gitmeyi planlarken yükümlülüklerinden kaçınacaktır. Bir azarlama olarak, patronu onu dünyanın en uzak okuluna, Buz Devri'nin Himalaya köyü Lunana'ya gönderir. Orada elektrik, ders kitabı ve hatta karatahta yoktur. Köylüler fakirdir, ancak yeni öğretmenleri sıcak bir şekilde karşılarlar ancak köyün çocuklarına, yardım almadan öğretmek gibi göz korkutucu bir görevle karşı karşıya kalırlar. İşini bırakıp eve gitmek ister ama öğrettiği güzel çocuklarla yaşamanın zorluklarını öğrenmeye başlar ve köylülerin inanılmaz manevi gücü sayesinde değişir.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.