Love, Weddings & Other Disasters

Love, Weddings & Other Disasters
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Love, Weddings & Other Disasters
87 izlenme
IMDb: 4.8
Sevgi dolu bir çift evlenmeye hazırlanmaktadır. Fakat bu çiftin birbiri ile olan ilişkisi sıradan çiftlerden oldukça farklıdır. Son derece çılgın, farklı ve kendine has olan bu insanlar, mükemmel bir uyum içerisinde, tam anlamıyla eksiksiz bir düğün yapmayı hayal etmektedir. Fakat hiçbir şey çiftin planladığı gibi gitmeyecektir. Çift, hayallerindeki düğünün eksiksiz bir şekilde gerçekleşebilmesi için bulabildikleri en iyi çalışanları alır. Fakat çalışanlar da en az çift kadar çılgın ve sıradışıdır. Düğün organizatörü oldukça deneyimsiz, aceleci ve telaşlıdır. Organizatörün bu aceleci hali, düğün için çalışan diğer çalışanlara da sıçar. Düğüne yemek sağlayacak olan şirketin çalışanı oldukça telaşlı bir şekilde yapılması gerekenleri yapmaya çalışırken, bir tur rehberi görevini gerçekleştirmekte yetersiz kalacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.