Love in the Villa

Love in the Villa
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Love in the Villa
95 izlenme
Filmde oldukça genç bir kadın, kırık bir kalpten kurtulmak için İtalya'ya gider. Yaşadığı hüzün dolu bir ilişki kadını oldukça yıpratmıştır. Daha sonra kadın İtalya’da bir villa rezerve eder ve kendine tatil verir. Ancak rezerve edilen villaya gittiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Çünkü tek başına kiraladığı villada tek kalmayacaktır. Villanın başkasına ayrıldığını öğrenen kadın, alaycı bir İngiliz erkeği ile tatilini paylaşmak zorunda kalır. Daha sonra ikili arasında olaylar gelişir.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.